Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wypadek na DK 75! Dwóch kierowców trafiło do szpitala [Zdjęcia]

0 793

Wczoraj (18 marca) w godzinach wieczornych doszło do wypadku na DK 75 w miejscowości Frycowa. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, którymi podróżowało łącznie sześć osób. Poszkodowani zostali kierowcy pojazdów i Pogotowie Ratunkowe zabrało ich do szpitala. Ruch na drodze krajowej był utrudniony.

 

Czytaj również: Wypadli z drogi i dachowali. Ojciec z synem trafili do szpitala

 

18 marca o godzinie 17:27 Straż Pożarną wysłano do wypadku w miejscowości Frycowa. – W zderzeniu brały udział dwa samochody osobowe, którymi podróżowało łącznie sześć osób. Kierowcy pojazdów zostali przewiezieni do szpitala, natomiast pozostali pasażerowie nie odnieśli żadnych obrażeń. Ruch na drodze DK 75 przez pierwszą godzinę działań służb mundurowych został całkowicie wstrzymany, a następnie wznowiony- wahadłowo informuje OSP Łabowa.

Jak zaznaczają strażacy, ich działania trwały ponad dwie godziny. Na miejscu oprócz zastępów OSP Łabowa i JRG Nowy Sącz, działało Pogotowie Ratunkowe oraz Policja.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: OSP Łabowa

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.