Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wypadek na DK 75 w Nowej Wsi! Jedna osoba w szpitalu [ZDJĘCIA]

0 485

Wczoraj (18 marca) w godzinach popołudniowych doszło do wypadku na DK 75 w Nowej Wsi. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe, którymi podróżowało łącznie siedem osób. Poszkodowana została jedna osoba i Pogotowie Ratunkowe przewiozło ją do szpitala.

 

Czytaj również: Wypadek na DK 75! Dwóch kierowców trafiło do szpitala [Zdjęcia]

 

18 marca około godziny 14.44 zastępy Straży Pożarnej wysłano do działań na DK 75 w Nowej Wsi. – Ustalono, że na drodze krajowej nr 75 doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych marki: Mercedes, Audi 80 i Skoda Octavia, którymi podróżowało łącznie siedem osób. Pojazdy znajdowały się na drodze na obydwu pasach jezdni informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

– Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Poszkodowana została jedna osoba, której strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy. Po przybyciu na miejsce zdarzenia karetki Pogotowia Ratunkowego poszkodowany został zabrany do szpitala. Strażacy usunęli wycieki płynów eksploatacyjnych spod pojazdu Skoda przy pomocy sorbentu i zorganizowali wahadłowe kierowanie ruchem drogowym. Po zakończeniu czynności operacyjnych przez Policję pojazdy zostały przemieszczone poza jezdnię – wyjaśnia rzecznik i dodaje, że działania strażaków trwały dwie godziny.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.