Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wypadek w Paszynie: Matka z dzieckiem w szpitalu. Kierowca kompletnie pijany? [ZDJĘCIA]

0 2 039

W Paszynie na DK 28 doszło do poważnego wypadku, w wyniku którego najprawdopodobniej matka z dzieckiem trafili do szpitala. Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, sprawca wypadku miał być kompletnie pijany.

 

Czytaj również: Dziecięcy gang grasuje w Nowym Sączu?

 

Po godz. 10.00 w Paszynie na DK 28 doszło do poważnego wypadku – zderzył się tam samochód osobowy z samochodem dostawczym. Do szpitala przez Pogotowie Ratunkowe najprawdopodobniej została zabrana matka z dzieckiem. Nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć, że prawdopodobnie jeden z kierowców, sprawca zdarzenia, miał być kompletnie pijany.

Ruch został częściowo odblokowany dopiero przed godz. 11.00, droga była zablokowana całkowicie przez pół godziny. Obecnie ruch odbywa się już płynnie, a pojazdy zostały przemieszczone na pobocze.

Więcej zdjęć i informacji już wkrótce.

 

MK
Fot.: Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.