Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wzmożone kontrole Policji na drogach. Zdejmij nogę z gazu!

0 263

Dzisiaj 17 kwietnia policjanci będą prowadzić kaskadowe kontrole prędkości. Oznacza to, że kontrola prowadzona jest na tej samej drodze, w tym samym czasie, na różnych jej odcinkach. Działania trwają już od szóstej rano i mają zakończyć się o godz. 22.00.

 

Czytaj również: Biała Niżna: Zderzenie skutera i osobówki. Jedna osoba w szpitalu

 

Dzisiaj na Sądecczyźnie prowadzone są europejskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości” i koordynowane są przez Europejską Organizację Policji Ruchu Drogowego TISPOL.

Pomiar prędkości będzie prowadzony od godz. 6.00 do godz. 22.00. Celem działań jest egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości i dbanie o bezpieczeństwo ruchu drogowego. – Podczas kaskadowego pomiaru prędkości kontrola prowadzona jest na tej samej drodze, w tym samym czasie, na różnych jej odcinkach. W przeprowadzeniu takiej kontroli mogą brać udział dwie, trzy lub więcej załóg policyjnych, ustawionych kolejno po sobie na określonym, często krótkim odcinku drogi – wyjaśnia rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Jak podkreśla Policja, wzmożone działania prowadzone przez policjantów ruchu drogowego mają m.in. charakter prewencyjny. – Kierujący, którzy nie będą stosować się do ograniczeń prędkości, a szczególnie ci, którzy będą tę prędkość rażąco przekraczać, muszą liczyć się z konsekwencjami. Skuteczną ochroną przed konsekwencjami jest jazda zgodna z przepisami ruchu drogowego. Apelujemy o rozwagę i stosowanie się do zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym – dodaje rzecznik.

 

Opr. MK
Źródło: KMP w Nowym Sączu
Fot.: policja.pl (zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.