Portal informacyjny | Nowy Sącz

Żegiestów: Bus potrącił 6-letnie dziecko na rowerze. Poszkodowane trafiło do szpitala

0 490

W niedzielę (10 czerwca) ok. godz. 16:24 w miejscowości Żegiestów w gminie Muszyna doszło do zderzenia dziecka na rowerze z busem kursowym, w którym znajdował się tylko kierowca. Mały rowerzysta został przetransportowany karetką Pogotowia do szpitala.

 

Czytaj również: Sądecczyzna: Pożar autobusu. Pojazd spłonął niemal doszczętnie [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce ustalono, że na drodze doszło do potrącenia rowerzysty przez busa kursowego. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostało dziecko (6 lat). Znajdowało się ono na drodze, przytomne w pozycji leżącej. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy dziecku. Przekazano je załodze karetki Pogotowia Ratunkowego. Przeprowadzono wywiad na temat kierowcy i pasażerów podróżujących busem. Podróżował nim tylko kierowca, który nie odniósł obrażeń. Poszkodowane dziecko zostało zabrane do szpitala – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Na miejscu zdarzenia w Żegiestowie pracowały zastępy z: JRG Krynica-Zdrój, OSP Muszyna oraz OSP Żegiestów, natomiast przybyły patrol Policji przeprowadził dochodzenie.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.