Portal informacyjny | Nowy Sącz

2 HB czyli wystawa w Centrum Informacji Turystycznej

0 66

Karolina Hebda, Sylwia Hebda oraz Wiesława Brzezińska-Burdacka zapraszają wszystkich na wernisaż wystawy, który odbędzie się w najbliższy piątek (9 marca) o godz. 17:00 w Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Szwedzkiej w Nowym Sączu.

Czytaj również: Wystawa malarstwa Bartłomieja Kownackiego w Małej Galerii

Wystawa 2 HB autorstwa Karoliny i Sylwii Hebdy oraz Wiesławy Brzezińskiej-Burdackiej będzie eksponowana do 31 marca. Będzie ona otwarta dla zwiedzających od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00 oraz w soboty od godz. 9:00 do 13:00.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Organizator

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.