Portal informacyjny | Nowy Sącz

„Dziadek do orzechów” w Miejskim Ośrodku Kultury

0 22

Grupa Teatralna Cudoki-Szuroki zaprezentuje przedstawienie dla najmłodszych pt. „Dziadek do orzechów” na podstawie baletu Piotra Czajkowskiego. Spektakl odbędzie się 20 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu.

 

Czytaj również: Gitarzystka Gabriela Warzecha z Paszyna robi karierę w Meksyku [WIDEO]

 

Miejski Ośrodek Kultury przy Al. Wolności w Nowym Sączu zaprasza na przedstawienie dla dzieci pt. „Dziadek do orzechów” w wykonaniu Grupy Teatralnej Cudoki-Szuroki.

Spektakl będzie miał miejsce w najbliższy piątek (20 kwietnia) o godz. 9:00 i 11:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu.

Bilety w cenie 10 złotych można nabyć w godz. od 8:00 do 16:00 w sekretariacie MOK, a rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu: 18 443 89 59 wew. 20.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Organizator

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.