Portal informacyjny | Nowy Sącz

Film „Incepcja” wygrał Konkurs Filmowy „Debiuty” w Nowym Sączu [ZDJĘCIA]

0 32

W II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej przy ul. Żeromskiego w Nowym Sączu odbył się Konkurs Filmowy „Debiuty” pod honorowym patronatem starosty nowosądeckiego Marka Pławiaka. Film pt. „Incepcja” został uznany za najlepszy.

 

Czytaj również: Już jest! Premiera teledysku Michała Szczygła [WIDEO]

 

– Cieszę się, że mogę brać udział w takich przedsięwzięciach. Życzę wam, abyście zawsze mieli świeże i obiektywne spojrzenie na rzeczywistość, nie bali się stawiać trudnych pytań i doceniali piękno świata. Nadal twórzcie tak ciekawe obrazy i rozwijajcie swoje pasje. Gratuluję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie – powiedział Marek Pławiak, starosta Powiatu Nowosądeckiego.

W Konkursie Filmowym „Debiuty” wzięło udział sześć filmów: „ActivRiders”, ”Duality”, „Incepcja”, „Niezwykłość tych, które kochamy wykonywać”, „Rewers” oraz „Story of two sisters”. W konsekwencji wygrał film pt. „Incepcja”, a zrealizowali go uczniowie klasy Ig: Marcin Wójtowicz, Kacper Sodolewski, Jakub Policht, Michał Sterzel, Nikodem Poręba, Mateusz Trojan, Sebastian Klag, Bartosz Wójsik i Piotr Wójciak. Otrzymali oni statuetkę Oscara oraz czek o wartości 500 złotych od starosty nowosądeckiego Marka Pławiaka.

Konkursowi Filmowemu towarzyszyły występy artystyczne, a jedną z gwiazd, która pojawiła się na scenie był Michał Szczygieł – młody polski wokalista, finalista programu muzycznego The Voice of Poland oraz uczeń II Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu.

„Debiuty” zorganizowały: Marta Jacak i Monika Ogorzałek – nauczycielki, a wspierała je Dorota Smaga – dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Nowym Sączu.

W konkursie oprócz uczniów i nauczycieli uczestniczyli również: Jerzy Gwiżdż – zastępca prezydenta miasta Nowego Sącza oraz Marek Pławiak – starosta Powiatu Nowosądeckiego.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.