Portal informacyjny | Nowy Sącz

Finałowy Koncert XLII Festiwalu Młodych Talentów w MCK Sokół

0 244

W środę (31 stycznia) o godz. 10:00 odbył się Finałowy Koncert XLII Festiwalu Młodych Talentów I Gimnazjum i Liceum im. J. Długosza w Nowym Sączu. Honorowy patronat nad tym niezwykłym wydarzeniem kulturalnym objął Prezydent RP Andrzej Duda z Małżonką.

Czytaj również: Agnieszka Chylińska i Beata Kozidrak wystąpiły w Krynicy-Zdroju

Finałowy Koncert XLII Festiwalu Młodych Talentów wpisuje się w obchody jubileuszu 200-lecia I Gimnazjum i Liceum im. J. Długosza w Nowym Sączu.

Laureaci konkursu mieli okazję zaprezentować swoje różnorakie utwory przed szerszą publicznością. Koncert rozpoczął Kacper Kulig utworem Bacha, a oficjalnego otwarcia dokonała dyrektor festiwalu prof. Barbara Porzucek. Piosenkę Wojciecha Kudyby i Aleksandra Porzucka pt. „Sądecka Noc” wykonała Anna Kożuch.

Na scenie wystąpili laureaci nagrody „Talent” m.in.: zespół instrumentalny „Lepiej nie będzie Bend”, Katarzyna Migacz z utworem Kasi Kowalskiej „Prowadź mnie”, zespół taneczny „W klimacie Natalii” czyli Natalia Migacz, Natalia Strug i Kamil Kosal oraz inni.

W koncercie wzięli udział m.in.: Jan Duda – poseł na sejm RP, Wojciech Piech – zastępca prezydenta miasta Nowego Sącza, Janusz Kwiatkowski – przewodniczący Rady Miasta Nowego Sącza, Zofia Malczak-Kiełbasa – inspektor z Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Nowego Sącza, Ludomir Handzel – przewodniczący Towarzystwa Absolwentów i Przyjaciół I Gimnazjum i Liceum im. Jana Długosza w Nowym Sączu, Magdalena Majka – przedstawicielka posła Piotra Naimskiego, dyrekcja szkoły, nauczyciele, absolwenci, rodzice, uczniowie oraz przedstawiciele sponsorów i instytucji wspierających festiwal.

Wydarzenie w MCK Sokół w Nowym Sączu poprowadziła Danuta Głąb i Jakub Bulzak – nauczyciel historii w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. J. Długosza w Nowym Sączu.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.