Portal informacyjny | Nowy Sącz

Grupa Teatralna Bercik z Łącka zdobyła trzecie miejsce na Posiadach Teatralnych

0 30

W Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce miały miejsce Małopolskie Spotkania Teatrów Amatorskich czyli Posiady Teatralne. Szósta edycja odbyła się od 9 do 11 marca, a uczestniczyło w niej aż siedemnaście grup.

Czytaj również: „Gdzie Ci Mężczyźni” w Centrum Sądeckiego Seniora [ZDJĘCIA]

Aktorzy Grupy Teatralnej Bercik z Łącka reprezentowali powiat nowosądecki na Posiadach Teatralnych w Jabłonce. Zaprezentowali oni „Dziady cz. II” Adama Mickiewicza, a przedstawienie zostało wysoko ocenione przez jury. Otrzymali zaszczytne trzecie miejsce.

Wśród strojów, w których artyści z Łącka wystąpili na scenie najstarsze okazały się gurmany, ponieważ mają one ponad sto lat. Spektakl był unowocześniony, a scenariusz został rozbudowany przez: Bernadettę Wąchałę-Gawełek, Szymona Chlipałę i Marcina Wnęka.

W skład jury weszli: dr Inka Dowlasz – reżyser, dr hab. Edward Wojtaszek – reżyser, Andrzej Róg – aktor i Benedykt Kafel – etnograf. Przedstawienia były oceniane w dwóch kategoriach, a mianowicie: sztuki gwarowe i adaptacja klasyki dramaturgicznej do realiów lokalnych oraz inscenizacja tekstów literackich (dowolna forma prezentacji scenicznej).

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: UG Łącko

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Zapisz się do naszego newslettera!

FreshMail.pl