Portal informacyjny | Nowy Sącz

Integracyjny Festiwal Piosenki w Miejskim Ośrodku Kultury [ZDJĘCIA]

0 63

Po raz czternasty został zorganizowany Integracyjny Festiwal Piosenki w Nowym Sączu. Na scenie zaprezentowało się kilkanaście zespołów, a także solistów z Sądecczyzny.

 

Czytaj również: Sądecka wokalistka Izabela Szafrańska i „Piosenka o nadziei” na 100-lecie odzyskania niepodległości [ZDJĘCIA]

 

Szkoła Podstawowa Nr 6 im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki corocznie przygotowuje Integracyjny Festiwal Piosenki w Nowym Sączu. Wydarzenie jest odskocznią od codzienności oraz daje dzieciom możliwość zaprezentowania swoich ukrytych talentów wokalnych przed szerszą publicznością. Tegoroczne hasło przeglądu brzmiało: „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”.

W wydarzeniu, które odbyło się w Miejskim Ośrodku Kultury przy Al. Wolności w Nowym Sączu uczestniczyli: Jerzy Gwiżdż – zastępca prezydenta miasta Nowego Sącza, Halina Stanek – dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 6 w Nowym Sączu, Halina Wiśniowska – przedstawicielka Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Nowego Sącza, Małgorzata Belska – przewodnicząca Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej Nr 6 w Nowym Sączu, Bożena Fryc – prezes Fundacji MADA, Bogumiła Kałużny – przewodnicząca Zarządu Osiedla Zabełcze, Elżbieta Chowaniec – radna miasta Nowego Sącza oraz wiele innych osobistości.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.