Portal informacyjny | Nowy Sącz

IRA wystąpi w Krynicy-Zdroju [WYGRAJ BILETY]

0 114

Już w sobotę 10 lutego w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju będzie miał miejsce koncert zespołu Ira w ramach cyklu imprez Krynica Źródłem Kultury. Ich piosenki od lat zachwycają Polaków, a „To co na zawsze”, „Nie daj mi odejść” czy jeden z nowszych singli „Powtarzaj to” są znane przez fanów zespołu i nie tylko.

 

Czytaj również: Kasia Kowalska porwała tłum w Krynicy-Zdroju

 

Ira – polski zespół rockowy, który został założony w 1987 roku w Radomiu przez gitarzystę Kubę Płucisza. Obecnie jest to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów znajdujący się w czołówce polskiego rocka. Dzięki swoim sukcesom grali m.in. trzykrotnie na Festiwalu w Jarocinie, na Przystanku Woodstock oraz na Festiwalu Odjazdy. Zespół zawiesił swoją działalność w 1996 roku, ale powrócił na polską scenę muzyczną pod koniec 2001 roku i od tego czasu nagrał cztery studyjne albumy oraz jeden koncertowy. Nowe utwory ponownie były notowane na krajowych listach przebojów, a album „9” oraz „My osiągnęły status złotej płyty.

 

Aby wygrać jedno z dwóch podwójnych zaproszeń na koncert zespołu IRA, wystarczy być naszym fanem i polubić facebookowy post. Czas start!

 

Więcej na facebook.com/TygodnikNowySacz

Opr. MK
Fot.: Facebook IRA

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.