Portal informacyjny | Nowy Sącz

Jubileuszowy Koncert Festiwalu Młodych Talentów I LO

0 136

W ramach obchodów 200-lecia I Gimnazjum i Liceum im. Jana Długosza w Nowym Sączu zorganizowany został Jubileuszowy Koncert Festiwalu Młodych Talentów. W sali im. Lucjana Lipińskiego w Małopolskim Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu licznie zgromadzili się absolwenci, przyjaciele oraz aktualni uczniowie szkoły.

Czytaj również: Finałowy Koncert XLII Festiwalu Młodych Talentów w MCK Sokół

Koncert był szczególny, ponieważ na jednej scenie spotkali się laureaci poprzednich edycji Festiwalu Młodych Talentów, którzy zjechali do Nowego Sącza z różnych stron Polski. Barbara Porzucek, długoletnia dyrektor artystyczna festiwalu oficjalnie pożegnała się z pełnioną funkcją i dlatego wydarzenie było niezwykle wzruszające. Została ona nagrodzona Odznaką Honorową Województwa Małopolskiego – Krzyżem Małopolski.

W Jubileuszowym Koncercie Festiwalu Młodych Talentów w MCK Sokół uczestniczyli m.in.: Wojciech Piech – wiceprezydent Nowego Sącza oraz absolwent I LO, Janusz Kwiatkowski – przewodniczący Rady Miasta Nowego Sącza oraz emerytowany nauczyciel I LO, a także radna Bożena Jawor i wiele innych znamienitych osobistości.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: nowysacz.pl

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.