Portal informacyjny | Nowy Sącz

Już jest! Premiera teledysku RDK „Nowy Sącz Anthem” [WIDEO]

0 2 201

Hip-hop to największa pasja 24-letniego Radka „RDK” Ożóga z Nowego Sącza. Jego najnowszy utwór pt. „Nowy Sącz Anthem” doczekał się teledysku. Tekst do piosenki napisał sam muzyk, natomiast nagranie zostało zrealizowane w NS Studio.

 

Czytaj również: Już jest! Premiera teledysku Michała Szczygła [WIDEO]

 

– Już jest! Najnowszy teledysk od RDK – „Nowy Sącz Anthem”! Jest to swego rodzaju hołd dla Nowego Sącza. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam on do gustu. Gorąco zachęcamy do lajkowania i udostępniania dalej. Pokażcie swoim znajomym jak to się robi u nas na Sądecczyźnie – można przeczytać na Facebooku Buki & RDK.

Radosław „RDK” Ożóg to młody, lokalny patriota, który od kilku lat interesuje się hip-hopem. Raper postanowił zaprezentować Nowy Sącz od jak najlepszej strony i dlatego wraz ze znajomymi nakręcił teledysk do piosenki pt. „Nowy Sącz Anthem” na terenie miasta.

Jak sam przyznaje, tekst do utworu napisał sam, a realizacja teledysku była spontaniczna. Tuż przed Wielkanocą jego kolega Arkadiusz Bruzda nakręcił film za pomocą lustrzanki. Montażem zajął się Radosław „RDK” Ożóg, a miksem Mateusz Wełna (Wełenka).

 

 

Nowosądecki duet hip-hopowy Buki & RDK, który powstał w 2011 roku tworzą: Damian „Buki” Struziak i Radek „RDK” Ożóg. Muzykę traktują jako pasję oraz odskocznię od codzienności, dzielą się oni ze swoimi fanami osobistymi przemyśleniami oraz wartościami.

Teledysk jest już dostępny, a konkretnie na kanale YouTube Radka Ożóga oraz Buki & RDK.

W sobotę (14 kwietnia) zespół Buki & RDK wystąpi w Klubie Poziom na Placu Dąbrowskiego w Nowym Sączu tuż przed O.S.T.R. czyli legendą polskiej sceny hip-hopowej.

Darmowe bilety na koncert O.S.T.R. będzie można wygrać już wkrótce na miastoNS.pl.

Agnieszka Michalik
Fot.: youtube.com

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.