Portal informacyjny | Nowy Sącz

Już jest! Premiera teledysku Michała Szczygła [WIDEO]

0 1 251

Pierwszy singiel Michała Szczygła pt. „Nic Tu Po Mnie” doczekał się teledysku. Finalista programu The Voice of Poland nagrał go pod skrzydłami Universal Music Polska.

Czytaj również: Koncert „Kochane Baby 3” w Miejskim Ośrodku Kultury

Popularność Michała Szczygła z miejscowości Nowa Wieś, obok Krynicy-Zdroju wzrosła po tym, jak osiemnastolatek wziął udział w widowisku muzycznym The Voice of Poland. W ósmej edycji programu młody wokalista znalazł się aż w finale. Jego osobistym trenerem był znany polski piosenkarz Andrzej Piaseczny, który cały czas wspiera mieszkańca Sądecczyzny w niełatwej drodze do sukcesu. Ostatnio zaprosił go nawet na swój koncert w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju, gdzie Michał mógł jeszcze bardziej zaakcentować swój talent wokalny.

Debiutancki singiel Michała Szczygła pt. „Nic Tu Po Mnie” jest już dostępny na polskim rynku muzycznym. Dzięki wytwórni Universal Music Polska, z którą współpracuje, udało mu się zrealizować najskrytsze marzenia!

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Facebook Michał Szczygieł

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.