Portal informacyjny | Nowy Sącz

Koncert „Kochane Baby 3” w Miejskim Ośrodku Kultury

0 77

10 i 11 marca o godz. 18:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu odbędzie się koncert pt. „Kochane Baby 3” w reżyserii Ewy Janus.

Czytaj również: „Gdzie Ci Mężczyźni” w Centrum Sądeckiego Seniora [ZDJĘCIA]

Grupa Artystyczna „Mocni” oraz aktorzy Teatru Robotniczego im. B. Barbackiego w Nowym Sączu zapraszają na wspaniały koncert przygotowany z okazji Dnia Kobiet. „Kochane Baby 3” to widowisko dla dorosłych. Koncert będzie trwał 90 minut.

Koszt biletu to 10 złotych od osoby, a rezerwacja i sprzedaż odbywa się w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury przy Al. Wolności w Nowym Sączu od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00 (tel. 18 443 89 59 wew. 20).

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Organizator

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.