Portal informacyjny | Nowy Sącz

Koncert „Miłość stanęła w drzwiach” na scenie MOK-u

0 82

W niedzielę (25 lutego) o godz. 17:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury przy Al. Wolności w Nowym Sączu odbędzie się koncert pt. „Miłość stanęła w drzwiach”.

Czytaj również: Dom Winchesterów nawiedzony przez duchy?

W trakcie koncertu wystąpią wokaliści Miejskiego Ośrodka Kultury: Anna Kożuch, Kinga Łęczycka, Sebastian Cebula oraz Jakub Stawiarski.

Krystian Król – klawisze
Michał Migacz – gitara elektryczna
Dawid Król – gitara basowa
Piotr Nieć – perkusja

Wstęp na koncert pt. „Miłość stanęła w drzwiach” jest wolny, a bilety można odebrać w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu w godzinach od 8:00 do 16:00. Na wydarzenie serdecznie zapraszają organizatorzy.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: MOK Nowy Sącz

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.