Portal informacyjny | Nowy Sącz

Marta Bielawska obchodzi jubileusz 50-lecia pracy twórczej

0 24

Sądecka Biblioteka Publiczna przygotowała wystawę prac Marty Bielawskiej pt. „Barwy mojej wrażliwości” z okazji 50-lecia jej działalności twórczej. Artystka specjalizuje się w takich dziedzinach jak: malarstwo, rysunek, rzeźba oraz poezja.

 

Czytaj również: Wernisaż wystawy malarstwa Wandy Zaremby w MOK-u

 

– Od dzieciństwa realizuję się w swojej największej pasji, jaką jest rysunek i malarstwo. W młodości doskonaliłam swój warsztat pod okiem prof. Ewy Harsdorf w zespole plastycznym, w Miejskim Domu Kultury „Kolejarz” w Nowym Sączu, co wywarło znaczny wpływ na mój rozwój artystyczny. Od momentu zamieszkania w Nowym Sączu w 2006 roku, aktywnie realizuję swoje kulturalne zainteresowania i twórcze pasje. Jestem członkinią Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych. Prezentuję swoje prace na licznych wystawach zbiorowych, tematycznych i konkursowych, biorę udział w plenerach malarskich organizowanych przez różne organizacje i instytucje – mówi o sobie Marta Bielawska.

Marta Bielawska urodziła się w Myśliborzu na Ziemiach Zachodnich, ale mieszka oraz pracuje na Sądecczyźnie. Ukończyła Liceum Pedagogiczne w Starym Sączu, jest absolwentką studium z plastyki i studiów magisterskich z nauczania początkowego w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Krakowie. Pracowała jako nauczycielka w Żegiestowie, Muszynie-Złockiem, Piwnicznej-Zdroju oraz w Rytrze na stanowisku dyrektora tamtejszej szkoły.

Artystka maluje obrazy: olejne, akwarele, pastele, gwasze, a tematyka jej prac to przede wszystkim pejzaż, martwa natura, kwiaty oraz abstrakcje. Wernisaż wystawy pt. „Barwy mojej wrażliwości” odbędzie się w czwartek (5 kwietnia) o godz. 17:00 w zabytkowych piwnicach Sądeckiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Franciszkańskiej w Nowym Sączu.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: nowysacz.pl

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.