Portal informacyjny | Nowy Sącz

Noc Filmowa z Pitbullem w roli głównej! [WYGRAJ BILETY]

0 193

16 marca w Kinie Sokół będzie miała miejsce niesamowita Noc Filmowa! Wydarzenie to rozpocznie się o godz. 21.30, a na gości będzie czekać nie tylko słodki poczęstunek, ale także dreszczyk emocji i atrakcyjne nagrody do wygrania.

 

Czytaj również: Pacjent zero – Jonathan Maberry

 

Kino Sokół zaprasza na niesamowitą Noc Filmowa z Pitbullem w roli głównej. – Zaczynamy 16 marca o godzinie 21:30. Cafe Kwadrans zaprasza na poczęstunek, a o dreszczyk emocji zadba Stowarzyszenie paramilitarne Black Panthers. Do wygrania czekać będą atrakcyjne nagrody – zaprasza Sokół.

Możesz zdobyć podwójne zaproszenie na to wydarzenie! Wystarczy BYĆ naszym fanem na Facebooku i POLUBIĆ konkursowy post!

Regulamin konkursu

 

Opr. MK
Źródło i fot.: organizator

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.