Portal informacyjny | Nowy Sącz

Piasek wystąpił w krynickiej Pijalni Głównej [Zdjęcia]

0 47

Jako ostatni artysta tegorocznego cyklu Krynica Źródłem Kultury w minioną sobotę (24 lutego) na scenie Pijalni Głównej wystąpił Andrzej Piaseczny. Na scenie pojawił się także Sądeczanin Michał Szczygieł, który był podopiecznym artysty w programie The Voice of Poland.

 

Czytaj również: Premiera teledysku Michała Szczygła „Nic Tu Po Mnie”

 

Andrzej Piaseczny pod swoim nazwiskiem wydał 12 albumów, które przyniosły mu dwie podwójne platyny, sześć pojedynczych oraz dwa tytuły złotej płyty. Po instrumentalnym wstępie zabrzmiała kompozycja Seweryna Krajewskiego „Rysowane tobie”, a tuż po niej tytułowy utwór z ostatniej płyty „My (o mnie, o tobie, o nas)”. Publiczność bawiła się również przy filmowym przeboju „Śniadanie do łóżka”, czy „Chodź, przytul, przebacz”, aby już za chwilę przypomnieć sobie jeden z największych hitów zespołu Mafia – „Noc za ścianą”. Nie zabrakło takich znanych utworów jak „W świetle dnia”, „Więcej chcę”, czy „Prawie do nieba”. Na scenie pojawił się również jeden z podopiecznych drużyny Andrzeja Piasecznego z The Voice of Poland – Michał Szczygieł. Na zakończenie publiczność usłyszała między innymi nastrojowe „Imię deszczu”.

Już dziś organizatorzy zapraszają na kolejną edycję cyklu Krynica Źródłem Kultury.

Organizatorzy cyklu Krynica Źródłem Kultury: Uzdrowisko Krynica Żegiestów S.A., agencja eventowa Especto. Sponsorzy: Miasto Krynica-Zdrój i Polskie Koleje Linowe S.A.

 

 

Opr. MK
Źródło: Especto
Fot.: Konrad Obidziński

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.