Portal informacyjny | Nowy Sącz

Powiatowy Przegląd Teatrzyków w Starym Sączu [ZDJĘCIA]

0 24

XXIII Powiatowy Przegląd Teatrzyków Dziecięcych i Młodzieżowych miał miejsce na scenie Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu. Uczestniczyło w nim dziesięć grup.

 

Czytaj również: „Dziadek do orzechów” w Miejskim Ośrodku Kultury

 

Podczas Powiatowego Przeglądu Teatrzyków Dziecięcych i Młodzieżowych zaprezentowały się zespoły działające przy szkołach, domach i klubach kultury oraz parafiach. Głównym celem wydarzenia jest rozwijanie u uczniów zainteresowań różnymi formami teatralnymi i stworzenie im możliwości zaprezentowania aktorskich zdolności szerszemu gronu odbiorców.

Pierwsze miejsce w konkursie zdobyli: Grupa Teatralna „Hokus Pokus” z Niepublicznego Przedszkola „Danapis” w Nowym Sączu oraz Grupa Teatralna „Niedogadani” z Gminnego Ośrodka Kultury w Nawojowej. Drugie przypadło Grupie Teatralnej „Akademia Ramsa” z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Starym Sączu oraz Szkolnemu Kołu Recytatorsko-Teatralnemu ze Szkoły Podstawowej w Wierchomli Wielkiej. Grupy Teatralne „Pegaz” z Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu i „Gdybuśki” ze Szkoły Podstawowej w Moszczenicy wywalczyły trzecie miejsce.

Organizatorem Powiatowego Przeglądu Teatrzyków Dziecięcych i Młodzieżowych jest Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu, natomiast patronat honorowy nad imprezą sprawuje starosta nowosądecki Marek Pławiak.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.