Portal informacyjny | Nowy Sącz

Premiera teledysku RDK „Nowy Sącz Anthem” już jutro!

0 486

Radosław „RDK” Ożóg z Nowego Sącza od kilku lat zajmuje się hip-hopem, nagrywa autorskie utwory w NS Studio i jest to czysto hobbistyczne zajęcie. Jego najnowszy utwór pt. „Nowy Sącz Anthem” doczekał się teledysku, a premiera odbędzie się w najbliższy czwartek (5 kwietnia) o godz. 20:00.

 

Czytaj również: Premiera teledysku Michała Szczygła „Nic Tu Po Mnie”

 

24-letni Radosław „RDK” Ożóg, mieszkaniec Nowego Sącza i lokalny patriota postanowił nakręcić amatorski teledysk do swojego utworu pt. „Nowy Sącz Anthem”.

– Od czasów gimnazjum zajmuję się hip-hopem i jest to stricte hobbistyczna działalność. Wraz z kolegami postanowiliśmy zaprezentować Nowy Sącz z jak najlepszej strony. Tekst do piosenki napisałem sam. Uważam, że jest bardzo mało teledysków nakręconych w naszym mieście. Jego realizacja była spontaniczna, a mój znajomy wykonał go za pomocą lustrzanki – powiedział Radosław Ożóg, hip-hopowiec z Nowego Sącza.

Premiera teledysku odbędzie się w czwartek (5 kwietnia) na prywatnym profilu autora oraz na kanale Youtube. Arkadiusz Bruzda nakręcił film na terenie miasta Nowego Sącza tuż przed Wielkanocą, Radosław Ożóg był odpowiedzialny za montaż, natomiast Mateusz Wełna zajął się jego miksem.

W sobotę (14 kwietnia) zespół Buki & RDK wystąpi w Klubie Poziom na Placu Dąbrowskiego w Nowym Sączu tuż przed legendą polskiej sceny hip-hopowej czyli O.S.T.R.

Już wkrótce na portalu miastoNS.pl dostępne będą darmowe wejściówki na koncert O.S.T.R., które będzie można wygrać w specjalnie ogłoszonym przez nas konkursie.

Buki & RDK to nowosądecki duet hip-hopowy założony pod koniec 2011 roku, a w jego skład wchodzą: Damian „Buki” Struziak oraz Radek „RDK” Ożóg. Młodzi wykonawcy muzykę traktują jako pasję i swego rodzaju odskocznię od codzienności, a w piosenkach starają się podzielić ze słuchaczami swoimi osobistymi przemyśleniami i wartościami.

Agnieszka Michalik
Fot.: Facebook Radek Ożóg

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.