Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądecki Konkurs Recytatorski: „Niepodległa – malowana wierszem”

0 26

Sądecki Konkurs Recytatorski z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości skierowany jest do uczniów szkół: podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich. Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 kwietnia.

 

Czytaj również: Konkurs fotograficzny na 100-lecie Odzyskania Niepodległości

 

Podstawowym celem Sądeckiego Konkursu Recytatorskiego „Niepodległa – malowana wierszem” jest promowanie wśród dzieci i młodzieży utworów poetyckich poruszających sprawy odzyskania przez Polskę Niepodległości, pobudzanie wyobraźni i kreatywności oraz zachęcanie do inspiracji twórczych.

Aby wziąć udział w konkursie należy nadesłać drogą elektroniczną tekst wiersza na adres e-mail: recytacje.pm@gmail.com w formie pliku edytora tekstu „Word” do piątku 20 kwietnia. Uczestnicy będą mieli za zadanie przygotować oraz zaprezentować utwór poetycki.

Przesłuchania finałowe odbędą się od 10 do 11 maja od godz. 10:00 w Miasteczku Galicyjskim przy ul. Lwowskiej w Nowym Sączu.

Szczegóły dotyczące konkursu recytatorskiego znajdują się w regulaminie http://www.nowysacz.pl/content/resources/aktualnosci/2018/04/sadecki_konkurs_recytatorski_na_100-lecie-niepodleglosci.pdf lub na stronie internetowej www.palacmlodziezy.pl.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Organizator

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.