Portal informacyjny | Nowy Sącz

Spotkanie walentynkowe w Centrum Sądeckiego Seniora

0 60

We wtorek (13 lutego) o godz. 16:00 w Centrum Sądeckiego Seniora przy ul. Jagiellońskiej w Nowym Sączu odbędzie się spotkanie walentynkowe pt. „Oblicza miłości”.

Czytaj również: Pyszne pączki i cudowna atmosfera w Centrum Sądeckiego Seniora [ZDJĘCIA]

W trakcie zorganizowanego spotkania seniorzy będą mogli wysłuchać wierszy Marty Bielawskiej. Ponadto znane piosenki wykona Wiesław Łaszczuk.

Marta Bielawska – jej pasją jest rysunek, maluje też obrazy olejne, akwarele, pastele i gwasze, a tematyka obrazów, które tworzy to przede wszystkim pejzaż, martwa natura i kwiaty.

Wiesław Łaszczuk – malarz, dekorator i grafik. Interesuje się różnymi technikami, ale głównie malarstwem olejnym i pastelowym. Tematami jego prac są pejzaże, wątki sakralne i portrety.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkie osoby starsze do udziału w wydarzeniu. Centrum Sądeckiego Seniora jest otwarte od poniedziałku do piątku od godz. 10:00 do 18:00.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: nowysacz.pl

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.