Portal informacyjny | Nowy Sącz

Taniec dla Pań w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju

0 27

W najbliższą niedzielę (11 marca) o godz. 15:30 w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Butterfly Crew, Funky Dolls oraz Fruciaki zaprezentują pokaz tańca ze specjalną dedykacją dla wszystkich kobiet.

Czytaj również: Koncert „Kochane Baby 3” w Miejskim Ośrodku Kultury

Wstęp na koncert „Z tańcem dla Pań” jest wolny, a Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju zachęca wszystkie zainteresowane kobiety do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Organizator

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.