Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wiktoria Tracz z nowym teledyskiem prosto z Londynu! [WIEDO]

0 751

Pochodząca z Korzennej Wiktoria Tracz w styczniu wystąpiła w programie The Voice Kids, w którym zachwyciła jury i porwała na scenę Tomsona i Barona. Wprawdzie nie wygrała programu, ale napisała nowy singiel ,,Beat Is Off”, do którego powstał teledysk.

 

Czytaj również: Sądecka wokalistka Izabela Szafrańska i „Piosenka o nadziei” na 100-lecie odzyskania niepodległości [ZDJĘCIA]

 

15-letnia Wiktoria Tracz to Sądeczanka pochodząca z Korzennej, która uczy się w The Brit School w Londynie. W styczniu wystąpiła w polskiej edycji programu The Voice Kids, a na swoich trenerów wybrała wówczas Tomsona i Barona. Jednakże odpadła z programu w lutym podczas bitwy na głosy.

 

O Wiktorii można przeczytać tutaj: Sądeczanka zachwyciła jurorów. Tomson i Baron zaśpiewali na scenie z Wiktorią Tracz [WIDEO]

 

21 maja w sieci pojawił się klip do nowego singla Sądeczanki – ,,Beat Is Off”. Utwór został wyprodukowany przez wytwórnię Delphy Records we współpracy z Wiktorią. Młoda wokalistka sama napisała scenariusz do teledysku i zajęła się jego produkcją wraz z grupą szkolnych znajomych w Londynie.

 

 

A tak przedstawiała się praca młodych artystów za kulisami:

 

 

Przypominamy, że rok temu w marcu premierę miał jej teledysk do piosenki „Zimowy bal”, a w kwietniu pojawił się klip „Naście lat”.

 

MK
Fot.: YouTube -,,Beat Is Off” – print screen
Wideo: YouTube, Facebook Wiktoria Tracz

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.