Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wystawa fotograficzna „W kolorach ciszy – Beskid Niski” w Sądeckiej Bibliotece Publicznej

0 60

W zabytkowych piwnicach Sądeckiej Biblioteki Publicznej przy ul. Franciszkańskiej odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej pt. „W kolorach ciszy – Beskid Niski”. Zdjęcia autorstwa Urszuli i Pawła Ferenców będzie można oglądać do 27 marca.

Czytaj również: Konkurs fotograficzny na 100-lecie Odzyskania Niepodległości

Oficjalne otwarcie wystawy fotograficznej pt. „W kolorach ciszy – Beskid Niski” będzie miało miejsce w środę (7 marca) o godz. 17:30 w zabytkowych piwnicach Sądeckiej Biblioteki Publicznej im. Józefa Szujskiego w Nowym Sączu.

Wystawa będzie czynna dla zwiedzających aż do 27 marca w godzinach otwarcia biblioteki.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło: SBP Nowy Sącz
Fot.: CIT Nowy Sącz

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.