Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wystawa grupy The Krasnals w Galerii BWA Sokół

0 53

W najbliższy piątek (9 marca) o godz. 18:00 w Galerii Sztuki Współczesnej BWA Sokół przy ul. Długosza w Nowym Sączu odbędzie się wernisaż wystawy „Mission impossible”.

Czytaj również: Koncert „Kochane Baby 3” w Miejskim Ośrodku Kultury

Twórcy wystawy „Mission impossible” to grupa artystyczna The Krasnals, która funkcjonuje od dziesięciu lat. Członkowie wchodzący w jej skład nie zdradzają swojej tożsamości, wieku ani płci. Podczas publicznych wystąpień pojawiają się zawsze w maskach. Część spośród nich określa się mianem artystów, część to podobno specjaliści od marketingu i PR. Działają wyłącznie w internecie, gdzie na utworzonym przez siebie blogu zamieszczają literackie, plastyczne, a także filmowe komentarze do aktualnej rzeczywistości. Reagują szybko, błyskotliwie czasami dosadnie a nawet wulgarnie. Punktem wyjścia dla działalności The Krasnals była zaskakująca kariera Wilhelma Sasnala i niemożliwa do podważenia wartość przypisywana jego dziełu. Posługując się pastiszem i artystyczną parafrazą, tworząc obrazy w stylu Sasnala, zaczęli demaskować mechanizmy tego sukcesu, podważać zasadność hierarchii kryteriów artystycznych oraz obnażać zasady funkcjonowania polskiej sceny.

Ekspozycję będzie można oglądać do 22 kwietnia w Małopolskim Centrum Kultury Sokół. Od wtorku do piątku będzie ona czynna od godz. 12:00 do 19:00, natomiast w soboty i w niedziele od godz. 12:00 do 18:00. Cena biletu normalnego to 5 złotych, dostępne są również wejściówki w cenach ulgowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 18 534 06 63 lub bezpośrednio w biurze Galerii Sztuki Współczesnej BWA Sokół.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Organizator

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.