Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wystawa malarstwa Bartłomieja Kownackiego w Małej Galerii

0 46

Wernisaż wystawy malarstwa Bartłomieja Kownackiego będzie miał miejsce w najbliższy czwartek (8 marca) o godz. 18:00 w Nowosądeckiej Małej Galerii przy ul. Jagiellońskiej.

Czytaj również: Koncert „Kochane Baby 3” w Miejskim Ośrodku Kultury

Bartłomiej Kownacki urodził się w 1978 roku w Ostródzie na Mazurach. Od osiemnastu lat mieszka i tworzy w Warszawie. Artysta-malarz jest absolwentem: Wydziału Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, Wydziału Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Liceum Sztuk Plastycznych w Olsztynie.

Malarz ma na swoim koncie pięć wystaw indywidualnych. W 2006 roku zakwalifikował się do finału konkursu malarskiego „Obraz roku 2005″, natomiast w grudniu 2005 roku zdobył pierwszą nagrodę w konkursie malarskim fundacji im. Franciszki Eibisch.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Organizator

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.