Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zespół Czerwone Gitary wystąpi w Krynicy-Zdroju [WYGRAJ BILETY]

0 126

Już w niedzielę (11 lutego) w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju będzie miał miejsce koncert zespołu Czerwone Gitary w ramach cyklu imprez Krynica Źródłem Kultury. Ich piosenki od pokoleń zachwycają Polaków, a ponadczasowe „Niebo z moich stron”, „Historia jednej znajomości”, „Kwiaty we włosach” czy „Matura” wciąż zachwycają.

 

Czytaj również: Patrycja Markowska wystąpi w Nowym Sączu!

 

Czerwone gitary – polski zespół bigbitowy założony w styczniu 1965 roku w kawiarni Cristal w Gdańsku. Pod koniec 1965 roku odszedł Henryk Zomerski, a jego miejsce zajął Seweryn Krajewski, a swoje największe sukcesy zespół osiągnął w pierwszych pięciu latach istnienia. Debiutancki album grupa wydała już w 1966 roku. W styczniu 1969 roku grupa otrzymała trofeum „MIDEM” w Cannes we Francji, przyznawane za największą liczbę sprzedanych płyt w kraju, z którego pochodzi wykonawca. W latach 80. zespół zniknął z polskiej estrady na kilkanaście lat i w tym czasie grał w USA oraz w ZSRR i NRD. Wielki powrót na krajową scenę nastąpił na 25-lecie zespołu w 1991 roku, a sześć lat później z grupy odszedł Seweryn Krajewski. W 2006 roku Czerwone Gitary otrzymały Marmurowy Krążek – nagrodę za największą ilość sprzedanych płyt w historii polskiej fonografii. 12 czerwca 2015 roku, podczas pierwszego dnia 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, Czerwone Gitary odsłoniły swoją gwiazdę w Alei Gwiazd Polskiej Piosenki. Zespół nadal koncertuje po Polsce.

 

Aby wygrać jedno z dwóch podwójnych zaproszeń na koncert zespołu Czerwone Gitary, wystarczy być naszym fanem i polubić facebookowy post. Czas start!

Więcej na facebook.com/TygodnikNowySacz

 

Opr. MK
Fot.: Facebook Czerwone Girary

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.