Portal informacyjny | Nowy Sącz

Barwny korowód na czele z królową Jadwigą przeszedł ulicami miasta [ZDJĘCIA]

0 387

Społeczność Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej w Nowym Sączu zorganizowała orszak, który można było oglądać na ulicach miasta. Wydarzenie wpisuje się w jubileusz 175-lecia istnienia placówki.

 

Czytaj również: Gra miejska Tropiciele w Szkole Podstawowej nr 2 w Nowym Sączu [ZDJĘCIA]

 

– Za nami już szereg uroczystości przygotowanych z myślą o jubileuszu 175-lecia działalności naszej szkoły. Dzisiaj odbył się korowód Świętej Jadwigi Królowej. Kolorowa społeczność w barwach „Dwójki” przeszła na płytę sądeckiego rynku, gdzie odbył się happening. Uczniowie mogli pochwalić się pasjami, talentami oraz zainteresowaniami. Odbyły się występy dzieci, tańce, skandowanie haseł, a wiceprezydent Jerzy Gwiżdż wygłosił specjalne przemówienie – skomentowała Monika Oleniacz, dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej w Nowym Sączu.

Orszakowi, który przeszedł ulicami miasta Nowego Sącza towarzyszyła muzyka. Patronka Szkoły Podstawowej Nr 2 – Święta Jadwiga Królowa szła na czele, a obok niej dwórki i rycerze. Spod budynku głównego szkoły, ul. Jagiellońską aż na sądecki rynek przeszli uczniowie, aby spotkać się z przedstawicielami władz miasta oraz świętować uroczystość.

W środę (6 czerwca) o godz. 10:00 w kościele pw. św. Kazimierza odbędzie się Msza św. jubileuszowa z udziałem biskupa Andrzeja Jeża, który poświęci nowy sztandar Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowym Sączu. O godz. 12:00 w Miejskim Ośrodku Kultury przy Al. Wolności będzie miało miejsce wydarzenie artystyczne pt. „Dwójka łączy pokolenia”. W spotkaniu uczestniczyć będą emerytowani i aktualni nauczyciele, uczniowie oraz absolwenci.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.