Portal informacyjny | Nowy Sącz

Czy znajdzie się wykonawca estakady na ul. Tarnowskiej?

0 535

Przetarg na przebudowę estakady na ul. Tarnowskiej przy zjeździe z Góry Zabełeckiej został ogłoszony. Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu czeka na wykonawców, a jeżeli zostanie wybrana oferta to prace ruszą, a z ruchu zostanie wyłączony tylko jeden pas.

 

Czytaj również: Pierwszy kurs szynobusu już 2 maja!

 

Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu ogłosił przetarg na remont estakady na ul. Tarnowskiej w Nowym Sączu przy zjeździe z Góry Zabełeckiej. – Czekamy na wykonawców. Jeżeli znajdzie się wykonawca, to będziemy przystępować do robót. W tym miesiącu jest przyjęcie ofert i zobaczymy, czy będą oferty i czy wykonawcy zaproponują odpowiednie warunki finansowe oraz, czy będą mieć odpowiednie uprawnienia do wykonania tych prac – mówił Grzegorz Mirek, dyrektor MZD w Nowym Sączu.

Remont estakady spowoduje nieznaczne utrudnienia w ruchu. – Na tym odcinku znajdują się trzy pasy, a w trakcie prac z ruchu zostanie wyłączony jeden z nich, ten najbliżej chodnika, tak aby mogły się na nim ustawić maszyny. Musimy to zrobić jak najszybciej, ponieważ stan tej estakady jest, jaki jest. Musimy przede wszystkim poradzić sobie z odwodnieniem. Cieki wodne, które penetrują wzniesienie pod drogą, powodują, że stateczność korpusu drogowego jest coraz mniejsza i co chwilę pojawiają się spękania, zwłaszcza w okresie wiosenno-zimowym czy jesiennym. To jest największe wyzwanie – podkreślał dyrektor MZD w Nowym Sączu.

Prace przy estakadzie obejmują m.in. postawienie muru oporowego i wykonanie chodnika. Mają one wyglądać mniej więcej tak, jak początkowy odcinek estakady wyremontowany przy okazji prac prowadzonych przy Obwodnicy Północnej.

 

 

MK
Fot. Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.