Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dziecięcy gang grasuje w Nowym Sączu?

0 10 192

Według jednej z mieszkanek ul. Cichej w Nowym Sączu na osiedlu grasuje dziecięcy gang. Jego członkowie mają od 6 do 13 lat, a najmłodszy z nich zgłaszany jest już od drugiego roku życia. Sprawie przyglądali się reporterzy z TVN Uwaga.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Sędzia Anna Maria Wesołowska mówiła o potrzebie edukacji prawnej

 

Po raz kolejny w tym roku, w odstępie dwóch miesięcy w Nowym Sączu gościli reporterzy z TVN Uwaga. Sprawa tym razem także dotyczy dzieci, a dokładniej ujmując dziecięcego gangu, który ma grasować na blokowisku przy ul. Cichej w Nowym Sączu. Jedna z mieszkanek osiedla zasypuje Policję oskarżeniami dotyczącymi dzieci, które karygodnie zachowują się na blokowym podwórku.

Jak wyjaśniał Tomasz Kubat, członkowie „dziecięcego gangu” są w wieku od 6 do 13 lat. Najmłodszy z nich już w wieku 2 lat był zgłaszany jako „postać zdemoralizowana”. Sprawą gangu zajmują się kuratorzy, policjanci oraz sądy. Wszystko ma rozchodzić się o grę w piłkę przy trzepaku i blaszanym płocie. Dzieci boją się, że pójdą do poprawczaka, a rodzice są ciągani po sądach. Sytuacja ma trwać od kilku lat.

Więcej w materiale: Dziecięcy Gang w Nowym Sączu! Zobacz materiał Uwaga TVN [WIDEO]

 

 

 

MK
Źródło: Facebook TVN Uwaga
Fot: P. screen TVN Uwaga

Wideo: Facebook TVN Uwaga

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.