Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dziecięcy Gang w Nowym Sączu! Zobacz materiał Uwaga TVN [WIDEO]

0 7 327

Jak już informowaliśmy, po raz kolejny do Nowego Sącza przyjechali reporterzy TVN Uwaga, aby znów zrobić materiał związany z dziećmi. Tym razem chodzi o dziecięcy gang grasujący przy ul. Cichej.

 

Czytaj również: Kolejna tragedia! Mężczyzna zginął na ul. Węgierskiej w Nowym Sączu

 

W marcu reporterzy TVN Uwaga gościli w Nowym Sączu w związku ze znęcaniem się, do którego miało dochodzić w jednym z nowosądeckich przedszkoli. Po ich interwencji sprawą zaczęto się interesować szerzej.

Tym razem reporterzy przybyli także w związku z dziećmi, które miały stworzyć swój gang na ul. Cichej. Sprawą małych przestępców w wieku od 6 do 13 lat zajmuje się już Policja, kuratorzy i sąd. Wszystko za sprawą jednej z mieszkanek osiedla i gry w piłkę przy trzepaku.

W ciągu 5 lat było około 120 zgłoszeń, a wcześniej wzywane były patrole Straży Miejskiej i Policji. Co więcej dzieci i mieszkańcy są nagrywani przez okno – nagrania mają stanowić dowód karygodnych zachowań. Dzieci boją się bawić, gdyż obawiają się, że trafią do poprawczaka. Większość zawiadomień i wezwań jest bezpodstawnych, a dwa lata temu sąsiadki zostały oskarżone o złośliwe nękanie sąsiadów i bezpodstawne składanie zawiadomień Policji i zostały ukarane naganą. 

 

O sprawie pisaliśmy tutaj: Dziecięcy gang grasuje w Nowym Sączu?

 

[ZOBACZ MATERIAŁ WIDEO]

 

Opr. MK
Źródło i fot.: TVN Uwaga

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.