Portal informacyjny | Nowy Sącz

Festiwal Czasu Wolnego, czyli co można robić w Nowym Sączu [ZDJĘCIA]

0 1 102

Pierwsza edycja Festiwalu Czasu Wolnego przyciągnęła na nowosądecki rynek Sądeczan zainteresowanych możliwościami spędzenia wolnego czasu w Nowym Sączu. Wystawcy prezentowali różne formy aktywności od zajęć fitness, przez fotografię i zajęcia artystyczne aż po zabawy grupowe.

 

Czytaj również: Festyn rowerowy na Dzień Dziecka już za dwa tygodnie!

 

Podczas pierwszej edycji Festiwalu Czasu Wolnego na nowosądeckim rynku można było zapoznać się z różnymi formami spędzania czasu wolnego w Nowym Sączu. Wśród wystawców znalazły się grupy sportowe, artystyczne czy fotograficzne. Sądeczanie mogli pojeździć na rowerkach lub skorzystać z bieżni, a dzieci miały do swojej dyspozycji trampolinę.

Na płycie przed ratuszem odbywały się prezentacje poszczególnych grup, w tym Polskiego Towarzystwa Historycznego. Swoje miejsce mieli także kajakarze, a ich sprzęt cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci.

– Fajne wydarzenie. Mogłoby być więcej grup zainteresowań czy klubów sportowych, bo nie wierzę, że jest ich tylko tyle w Nowym Sączu. Dzieciom podobała się trampolina i rowerki – komentowała Joanna.

 

sztuka

 

MK
Fot. MK

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.