Portal informacyjny | Nowy Sącz

LEGOMOCNI będą budować z klocków w Galerii Sandecja

0 582
  • Trzydniowe świętowanie Dnia Dziecka w Galerii Sandecja przy ul. Węgierskiej w Nowym Sączu rozpocznie się już za tydzień (1 czerwca) i potrwa aż do niedzieli (3 czerwca). Warsztaty z robotyki to wspaniała i rozwijająca zabawa edukacyjna dla najmłodszych.

 

Czytaj również: Sądeckie Forum Aktywnych Mam w Wyższej Szkole Biznesu

 

Pod hasłem „LEGOMOCNI BUDUJĄ!” w Galerii Sandecja w Nowym Sączu odbędzie się wielkie świętowanie Dnia Dziecka. Od 1 do 3 czerwca od godz. 10:00 do 18:00 dzieci będą mogły wypróbować swoich sił w budowaniu, składaniu i konstruowaniu.

Świętowanie startuje w piątek 1 czerwca od godz. 10:00 i angażuje gości do wspólnej zabawy, w której nie zabraknie niespodzianek. Jeśli mowa o świętowaniu, to wypada nieco więcej powiedzieć o prezentach. Dla uczestników zabaw i konkursów przewidziane zostały zestawy klocków Lego, płyty z bajkami, zabawki Playmobil, słodkie upominki oraz bezpłatna zabawa w JUPI PARKU w Galerii Sandecja – informuje Monika Szostek, jedna z organizatorek przedsięwzięcia organizowanego w Galerii Sandecja w Nowym Sączu.

Program zajęć dla dzieci i młodzieży będzie obejmował różnego rodzaju zabawy edukacyjne oraz konkursy z nagrodami i dlatego warto skorzystać. Impreza będzie odlotowa!

Organizatorzy imprezy szczególnie polecają warsztaty z robotyki. Uczestnicy będą mieli okazję samodzielnie wybudować robota oraz przejdą szybki kurs programowania. Na zajęcia z robotyki ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy prowadzone są pod adresem e-mail: sandecjagaleria@gmail.com. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Galerii Sandecja w Nowym Sączu: http://www.galeria-sandecja.pl/.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Organizator

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.