Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nie czekaj! Odbierz Nowosądecką Kartę Rodziny 3+

0 244

Miasto Nowy Sącz wspiera wielodzietne rodziny poprzez realizację programu Nowosądeckiej Karty Rodziny. Dokumenty uprawniające do różnego rodzaju ulg i preferencji posiada już pięć tysięcy nowosądeckich rodzin.

Czytaj również: Włącz się w wielką wielkanocną pomoc potrzebującym!

Program Nowosądeckiej Karty Rodziny skierowany jest do rodzin, w których rodzice mają na utrzymaniu troje i więcej dzieci w wieku do ukończenia 18. roku życia lub 24. roku życia w przypadku, gdy dziecko uczy się, natomiast bez ograniczeń wiekowych w przypadku dzieci niepełnosprawnych. Kartę ma prawo uzyskać każdy członek rodziny wielodzietnej pod warunkiem, że rodzice ponoszą na rzecz miasta Nowego Sącza opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi naliczoną od członków swojej rodziny. Mogą się również o nią starać rodziny zastępcze i rodzinne domy dziecka prowadzone przez miasto Nowy Sącz lub na jego zlecenie. Aby otrzymać dokument rodzic powinien złożyć stosowny wniosek do Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Nowego Sącza. Formularze w wersji papierowej można pobrać w Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Nowego Sącza.

Szczegółowe informacje na temat Nowosądeckiej Karty Rodziny dostępne są na stronie internetowej: http://www.nowysacz.pl/nowosadecka-karta-rodziny-o-programie.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: nowysacz.pl

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.