Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Bezpłatne badania profilaktyczne dla mężczyzn po 45. roku życia

0 443

W Nowym Sączu rusza akcja bezpłatnych badań profilaktycznych dla mężczyzn po 45. roku życia. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie, a o przyjęciu na badanie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Niebieski pochód na Dzień Autyzmu [ZDJĘCIA]

 

Jak się okazuje, co drugi Polak po 45. roku życia cierpi na łagodny przerost prostaty, co trzeci ma podniesiony poziom cukru. Można to wykryć zgłaszając się na bezpłatne badania PSA, cukru i cholesterolu. W przypadku nieprawidłowych wyników PSA można liczyć na bezpłatne konsultacje lekarskie.

Badania przeznaczone są dla mężczyzn powyżej 45. roku życia, a liczba miejsc jest ograniczona i o przyjęciu na badanie decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-13:00 pod numerami telefonów: 883 366 647 i 607 898 148. Badania wykonywane są w przychodni Diagmed przy ul. Lwowskiej 20 w Nowym Sączu.

Projekt realizuje Stowarzyszenie Nowosądecka Wspólnota przy finansowym wsparciu Urzędu Miasta Nowego Sącza.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: nowysacz.pl

 

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.