Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Biało-czerwony ratusz na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę! [ZDJĘCIA, WIDEO]

0 855

W tym roku obchodzimy setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Rzeczpospolitą Polską. Z tej właśnie okazji, nowosądecki ratusz został oświetlony biało-czerwonymi barwami. Choć zdjęcia przedstawiają jedynie próbę iluminacji, widok robi wielkie wrażenie, nie tylko na zagorzałych patriotach.

 

Czytaj również: Barwny korowód na czele z królową Jadwigą przeszedł ulicami miasta [ZDJĘCIA]

 

11 listopada 1918 roku – ta data zapisała się w kartach trudnej, lecz ostatecznie pięknej historii naszego kraju. Dokładnie 100 lat później, w zupełnie innej rzeczywistości możemy w pełni świętować tę niezwykłą rocznicę. Zobaczcie, jak wygląda to na nowosądeckim rynku!

 

 

Marek Jaśkiewicz
fot., wideo: Czytelnik

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.