Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Kurator Oświaty zamknęła przedszkole! W placówce nadal odbywają się zajęcia?

0 1 568

Małopolska Kurator Oświaty na wniosek Urzędu Miasta w Nowym Sączu wykreśliła z rejestru placówek oświatowych przedszkole, w którym miało dochodzić do przemocy fizycznej wobec dzieci. Mimo tego, według reporterów TVN 24 placówka nadal działa i jeszcze dzisiaj rano niektórzy rodzice zaprowadzili tam swoje dzieci na zajęcia. Dlaczego?

 

O dramacie, jaki wydarzył się w jednym z nowosądeckich przedszkoli, pisaliśmy w artykule:
Skandal w nowosądeckim przedszkolu! „Masz pecha, dzisiaj ja cię usypiam” [WIDEO]

 

Dzisiaj rano kamery telewizji TVN 24 zarejestrowały rodziców odprowadzających dzieci na zajęcia do jednego z nowosądeckich przedszkoli, w którym miało dochodzić do przemocy fizycznej. Dlaczego w placówce, która od kilku dni nie widnieje już w rejestrze placówek oświatowych, nadal odbywają się zajęcia?

 

Z informacji przekazanych przez dziennikarzy TVN 24 wynika, że decyzja Małopolskiej Kurator Oświaty uprawomocni się dopiero po 14 dniach od jej wydania. Do tego czasu, przedszkole zgodnie z prawem może nadal działać i mogą się w nim odbywać zajęcia dla dzieci. Co więcej, dyrektorka przedszkola, podejrzana o znęcanie się nad jednym z chłopców, może jeszcze odwołać się od decyzji Małopolskiej Kurator Oświaty. Czy do tego dojdzie? Nie wiadomo.

 

Czytaj również: Przemoc w nowosądeckim przedszkolu? Miasto zapewni miejsca dla dzieci w innych placówkach!

 

Do tematu będziemy powracać…

Marek Jaśkiewicz
Źródło: TVN 24
fot. Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.