Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Rozpoczyna się komunikacyjny armagedon! Zamknęli dwa pasy ruchu przed Heleńskim [ZDJĘCIA]

2 2 189

Zaczęło się! Dzisiaj (16 kwietnia), drogowcy zamknęli dwa pasy ruchu ulicy Legionów w kierunku Chełmca. Kierujący chcący przedostać się jeszcze starym Mostem Heleńskim na drugą stronę Dunajca, mają do dyspozycji jeden pas ruchu, wytyczony na dotychczasowym lewoskręcie z ulicy Legionów w Tarnowską. Ta zmiana organizacji ruchu już teraz spowodowała spore korki.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Szynobus będzie bezpłatny! 30 kursów dziennie

 

Choć zamknięcie Mostu Heleńskiego zaplanowane jest na 7 maja, wykonawca inwestycji już dzisiaj zamknął dwa pasy ruchu na ul. Legionów. Jest to konieczne, by bez przeszkód prowadzić prace w tym rejonie. Niestety, już dzisiaj na własnej skórze odczuli to kierowcy. Wszyscy, jadący od ul. Tarnowskiej, Bulwar Narwiku i Piotra Skargi w stronę Chełmca, mają do dyspozycji już tylko jeden pas.

Przypominamy, że to dopiero początek potężnych utrudnień komunikacyjnych. 7 maja całkowicie z ruchu – także pieszych – zostanie wyłączony Most Heleński. Ok. dwa miesiące później, drogowcy zamkną także w całości skrzyżowania ul. Karkowskiej, ul. Starowiejskiej i Dunajcowej oraz skrzyżowanie pod zamkiem ul. Legionów, ul. Piotra Skargi, ul. Bulwar Narwiku i ul. Tarnowskiej.

Więcej o planowanych utrudnieniach w artykule: Znamy datę zamknięcia Mostu Heleńskiego!

 

Marek Jaśkiewicz
fot. Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również
2 Komentarze
  1. Xaxa-1236 pisze

    Super kbr-y I knysy.

    1. Janusz pisze

      Z czego się głąbie cieszysz?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.