Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Skrzyżowanie na Krakowskiej zamknięte! Trwa wielkie wyburzanie [ZDJĘCIA]

1 1 564

Dzisiaj (7 czerwca), w godzinach porannych zamknięto dla ruchu skrzyżowanie ul. Krakowskiej – ul. Dunajcowej – ul. Starowiejskiej, ze względu na prowadzone prace przy wyburzaniu budynku, na miejscu którego powstanie wkrótce rondo. Utrudnienia w ruchu potrwają do poniedziałku (11 czerwca).

 

Czytaj również: Stary Most Heleński wkrótce zniknie z mapy Nowego Sącza [ZDJĘCIA]

 

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu, wciąż możliwy jest przejazd ul. Jesionową – ul. Świętej Heleny w kierunku ul. Starowiejskiej oraz skręt z ul. Starowiejskiej w ul. Krakowską Starą.

Warto nadmienić, że skrzyżowanie ul. Krakowskiej – ul. Dunajcowej – ul. Starowiejskiej za kilka tygodni zostanie całkowicie wyłączone z ruchu w związku z budową dwóch rond po lewej stronie Dunajca. Podobny los czeka także skrzyżowanie pod zamkiem.

 

Marek Jaśkiewicz, Agnieszka Michalik
fot. Marek Jaśkiewicz, Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również
1 komentarz
  1. keisyr pisze

    Plebs z Ratusza w Nowym Saczu planuje rondo na Helenie bez sygnalizacji świetlnej I mozliwości skretu w lewo !!! Teraz kierowcy aby dostac sie do swoich domów i miejsc pracy będa musieli przejechać dodatkowo kilka kilometrów po zatłoczonym moście i skrzyzowaniach !!! Większość mieszkańcow Heleny zamierza wyprowadzic sie z tego sadeckiego zadupia do Krakowa czy Rzeszowa !!! Tam żyje sie normalnie bo miedzy innymi skręty w lewo samochodem sa możliwe !!! Jest szansa aby zatrzymać mieszkańców Heleny w Nowym Saczu trzeba tylko usunąć ten Ratuszowy plebs z Panem Nowakiem na czele podczas wyborów !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.