Portal informacyjny | Nowy Sącz

OBI w Nowym Sączu otwarte! Zobacz jak wygląda w środku [ZDJĘCIA]

0 4 585

Dzisiaj (24 maja) OBI zlokalizowane przy ul. Prażmowskiego w Nowym Sączu otworzyło się dla sądeckich klientów. Wczoraj w uroczystym otwarciu uczestniczyli dziennikarze i VIP-y z całego regionu. Wydarzenie poprowadził sam Krzysztof Ibisz.

 

Czytaj również: Takiego obiektu sportowego jeszcze w Polsce nie było. Powstaje w gminie Chełmiec! [ZDJĘCIA]

 

Sądeckie OBI jest pierwszym w Polsce małoformatowym sklepem sieci znanej niemal na całym świecie. Na powierzchni ok. 3 tysięcy metrów kwadratowych zadbano jednak o łatwy i komfortowy dostęp do ponad 20 tysięcy produktów związanych z wystrojem wnętrz, branżą budowlaną i ogrodniczą. Dzięki możliwości zamawiania w markecie artykułów ze strony internetowej OBI, klienci będą mogli w pełni korzystać z oferty zawierającej 50 tys. produktów. – Do dyspozycji klientów, którzy zechcą dokonać zamówień w Internecie, są tzw. InfoKioski, czyli stanowiska z ekranami dotykowymi. Ponadto część doradców klienta będzie wyposażona w tablety do prezentacji oferty i składania zamówień – wyjaśnia Grzegorz Jakóbczyk, dyrektor OBI Nowy Sącz. – Dzięki systemowi dostaw internetowych zamówienie złożone do godziny 15:00 będzie gotowe do odbioru w sklepie w ciągu następnego dnia – dodaje Wojciech Kiebasz, dyrektor regionalny ds. sprzedaży.

Jednak otwarcie sklepu to nie tylko ułatwienie dla wszystkich, którzy dbają o swój dom i ogród. To również nowe miejsca pracy w regionie. W sklepie zatrudnienie znalazło w sumie 61 osób z Nowego Sącza i okolic. Właściciele OBI wykazali się także niezwykłą hojnością, ofiarując kartę podarunkową o wartości 10 tysięcy złotych dla nowosądeckiego szpitala.

 

Sklep w Nowym Sączu jest otwarty od poniedziałku do soboty od godz. 7:00 do godz. 21:00, a w niedziele handlowe od godz. 9:00 do godz. 19:00.

 

Marek Jaśkiewicz
fot. Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.