Portal informacyjny | Nowy Sącz

Ostatnie pożegnanie byłego wiceprezydenta Nowego Sącza [ZDJĘCIA]

0 1 137

Uroczystości pogrzebowe byłego wiceprezydenta Nowego Sącza odbyły się w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Śniadeckich. Krzysztof Tuleja odszedł w dniu 5 marca.

Czytaj również: Ostatnie pożegnanie dyrektora Artura Puszko w Dębicy

– Śp. Krzysztof Tuleja uwielbiał przyrodę, a poza tym był bardzo pracowitym człowiekiem. Być może dlatego jego trumna jest w kolorze miodowym – powiedział o. jezuita na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Śniadeckich, gdzie spoczęła trumna z ciałem zmarłego.

W czwartek (8 marca) miały miejsce uroczystości pogrzebowe śp. byłego wiceprezydenta miasta Nowego Sącza oraz długoletniego kierownika Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów. Krzysztof Tuleja zmarł w poniedziałek (5 marca) w wieku 74 lat. Zostawił po sobie wspomnienia najbliższych, przyjaciół oraz współpracowników, którzy pożegnali go w ciszy.

Msza św. żałobna w intencji zmarłego została odprawiona o godz. 11:00 w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia przy ul. ks. Piotra Skargi, a po niej o godz. 13:00 odbyły się uroczystości pogrzebowe na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Śniadeckich.

Na pogrzebie była obecna rodzina zmarłego, ale także przedstawiciele miasta Nowego Sącza na czele z prezydentem Ryszardem Nowakiem. Ponadto w uroczystościach uczestniczyli jego znajomi oraz liczne grono mieszkańców Nowego Sącza.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.