Portal informacyjny | Nowy Sącz

11 marca przypada pierwsza niedziela z zakazem handlu!

0 222

Zakaz handlu w niedziele będzie wprowadzany stopniowo. W tym roku sklepy będą czynne tylko w pierwszą oraz w ostatnią niedzielę miesiąca. Pierwsza niedziela bez handlu przypada w dniu 11 marca.

Czytaj również: Wprowadzony został zakaz handlu w niedziele i święta!

Ustawa o zakazie handlu w niedziele, którą podpisał prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda oficjalnie weszła w życie 1 marca. W tym roku zakupy będzie można zrobić tylko w pierwszą i ostatnią niedzielę miesiąca. Całkowity zakaz handlu w niedziele zostanie wprowadzony natomiast w 2020 roku.

Za złamanie przepisu grozi grzywna od tysiąca do stu tysięcy złotych, a całkowite lekceważenie ustawy będzie skutkowało nawet karą pozbawienia wolności. Zakaz nie będzie dotyczył m.in.: piekarni, cukierni, kwiaciarni, hoteli, restauracji, dworców, kiosków z prasą, poczty, hurtowni rolno-spożywczych, skupów oraz stacji benzynowych.

Opr.: Agnieszka Michalik
Fot.: pixabay.com (zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Zapisz się do naszego newslettera!

FreshMail.pl