Portal informacyjny | Nowy Sącz

Plac Zabaw Wodnych powstanie do końca czerwca 2019!

1 120

Jeszcze przed wakacjami w przyszłym roku ma zostać oddany do użytku Interaktywny Plac Zabaw Wodnych przy istniejącej już pływalni przy ul. Nadbrzeżnej w Nowym Sączu. Inwestycja ta mająca ponad tysiąc metrów kwadratowych ma stać się miejscem relaksu w letnie dni i włączać użytkowników do twórczej zabawy.

 

Czytaj również: Kładka nad Kamienicą połączy MOSiR ze stadionem Sandecji [Wizualizacje]

 

Interaktywny Plac Zabaw Wodnych, który ma zostać oddany do użytku przed końcem czerwca 2019, ma stać się miejscem relaksu w letnie dni dostępnym dla mieszkańców miasta i powiatu, a w szczególności dla przebywających w okolicy turystów. Jego powierzchnia będzie wynosić ok. 1193 m2.

Planowany Plac Zabaw Wodnych będzie interaktywny, czyli będzie włączał swoich użytkowników do twórczej zabawy poprzez specjalnie przygotowane urządzenia takie jak np. koło wodne imitujące młyn wodny, ciąg elementów imitujących linię technologiczną w fabryce napędzany wodą. Projekt zakłada utworzenie atrakcji, z których będą mogły korzystać dzieci m.in.: wiaderka na drążku; dysza tunel; gąsienica; parasol; armatka; tunel z kręgów; pszczoła; dysza wulkan; dysza pająk; armatka; wodna kotara; prysznice – informuje Bogusław Kmak, wicedyrektor MOSiR oraz koordynator projektu.

Wejście na plac będzie możliwe przez pływalnię lub po wykupieniu bezpośrednio biletu. Jak wyjaśnia Bogusław Kmak, projekt przewiduje także, iż strefa wokół placu z umieszczonymi atrakcjami będzie „strefą mokrej stopy”, co będzie wiązało się z koniecznością wejścia na plac przez brodzik do płukania stóp lub też w razie konieczności ze strefy suchej (tzw. „strefa suchej stopy”) w obuwiu zmiennym. W związku z tym zarówno personel, jak i użytkowników interaktywnego placu zabaw wodnych obowiązywały będą warunki higieniczne.

Utworzenie Interaktywnego Placu Zabaw Wodnych będzie miało wszechstronny i pozytywny wpływ na podniesienie atrakcyjności regionu. Realizacja projektu przyczyni się do rozwoju lub dywersyfikacji oferty turystycznej, która w głównej mierze opierać się będzie na wykorzystaniu wewnętrznego potencjału regionu i walorach krajobrazowych – dodaje Bogusław Kmak.

Projekt opracowany i aplikowany przez MOSiR został złożony w ramach naboru – Oś 6 Dziedzictwo regionalne, Działanie 6.3 Rozwój wewnętrznych potencjałów regionu, Poddziałanie 6.3.1 Rozwój lokalnych zasobów subregionów. Jego wartość wynosi 1 715 818,09 zł brutto, w tym koszty kwalifikowane – 1 400 107,91 zł netto, a dofinansowanie (oczekiwane i wnioskowane) – 945 072,82 zł netto.

 

MK
Fot.: archiwum

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również
1 komentarz
  1. keisyr pisze

    Pisowska władza (a wcześniej PO) w Nowym Saczu przejadała przez kilkanaście lat publiczne pieniądze, to zabrakło środków na kompleks basenów na otwartym polu !!! Teraz proponuje sie prowizorke z udarem słonecznym w tle !!!
    Takie obiekty stawia sie na terenach otoczonych zielenią, drzewami dajacymi naturalny cień !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.