Portal informacyjny | Nowy Sącz

Po kamienicy przy ul. Krakowskiej pozostał tylko gruz. Skrzyżowanie jest już przejezdne [ZDJĘCIA]

0 500

Kamienica przy ul. Krakowskiej w Nowym Sączu znikła z powierzchni ziemi, a po niej została sterta gruzu. Prace trwały od czwartku (7 czerwca), a skrzyżowanie ul. Krakowskiej – ul. Dunajcowej – ul. Starowiejskiej było w tym czasie wyłączone z ruchu.

 

Czytaj również: Stary Most Heleński wkrótce zniknie z mapy Nowego Sącza [ZDJĘCIA]

 

Na miejscu wyburzonej kamienicy przy ul. Krakowskiej w Nowym Sączu powstanie rondo, a obecnie systematycznie wywożone są stamtąd pozostałości po niej. Skrzyżowanie ul. Krakowskiej – ul. Dunajcowej – ul. Starowiejskiej jest już przejezdne zarówno dla samochodów, jak i innych pojazdów. Autobusy również kursują normalnie.

Za kilka tygodni skrzyżowanie ul. Krakowskiej – ul. Dunajcowej – ul. Starowiejskiej zostanie całkowicie zamknięte dla ruchu, w związku z budową dwóch nowych rond po lewej stronie rzeki Dunajec. Skrzyżowanie pod ruinami zamku również będzie wyłączone z ruchu, a nastąpi to prawdopodobnie w lipcu.

Na temat wyburzania kamienicy przy ul. Krakowskiej pisaliśmy w artykule pt. Nowy Sącz: Skrzyżowanie na Krakowskiej zamknięte! Trwa wielkie wyburzanie [ZDJĘCIA]

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.