Portal informacyjny | Nowy Sącz

Postępowanie w sprawie przemocy w nowosądeckim przedszkolu: Matka dziecka nie wyraziła zgody na badania!

0 1 014

Dyrektorce jednego z przedszkoli w Nowym Sączu postawiono zarzuty odnośnie znęcania się nad dzieckiem. Postępowanie w tej sprawie trwa. Matka poszkodowanego dziecka zmieniła jednak swoją decyzję i nie wyraziła zgody na przeprowadzenie badań u chłopca.

 

Czytaj również: Tłumaczenia dyrektorki przedszkola: Przytrzymywała dziecko, bo miała takie zalecenia od specjalisty!

 

– Uzyskaliśmy wstępną zgodę od matki na przebadanie dziecka. Termin badania w Krakowie był ustalony, natomiast matka w ostatnim okresie nie wyraziła zgody na to badanie. Wpłynęło do nas pismo w tej sprawie, a matka ma być przesłuchana na tę okoliczność – wyjaśnia Jarosław Łukacz, prokurator rejonowy w Nowym Sączu.

Jak zaznacza prokurator, decyzja ta wpłynie na postępowanie w ten sposób, że opinia będzie uboższa. Zmienią się także zapytania kierowane przez prokuraturę do specjalistów. – Biegli będą musieli wydać opinię na podstawie materiału dowodowego w postaci dokumentacji i ewentualnie przesłuchań. Innych materiałów nie będzie, gdyż dziecko nie zostanie przebadane pod kątem swojego rozwoju – dodaje Jarosław Łukacz.

Specjaliści, którzy mieli przebadać chłopca, pochodzą spoza Nowego Sącza i będą nadal zaangażowani w sprawę.

 

MK
Fot.: archiwum

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.