Portal informacyjny | Nowy Sącz

Prace postępują. Za trzy tygodnie zamknięcie Mostu Heleńskiego [ZDJĘCIA]

0 364

Prace przy Moście Heleńskim posuwają się do przodu, a wyłączenie go z ruchu ma nastąpić już 7 maja około godz. 9.00. Do wyburzenia została jeszcze jednak kamienica, a teren pod jedno z rond jest już częściowo przygotowany.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Zamykają Most Heleński… również dla pieszych!

 

Przebudowa układu komunikacyjnego ul. Krakowskiej, ul. Legionów i ul. Bulwar Narwiku posuwa się do przodu. 7 maja zostanie zamknięty Most Heleński, a dwa miesiące później na dwa miesiące zostaną wyłączone z ruchu skrzyżowania po obu stronach przeprawy nad Dunajcem.

W ostatnim czasie wykonywane są już prace przygotowawcze do rozbiórki starego mostu i wokół filarów formowane są podjazdy dla sprzętu. Przy ul. Piotra Skargi częściowo przygotowano już teren pod nowe rondo, które ma zastąpić skrzyżowanie. Do wyburzenia została jeszcze kamienica przy ul. Krakowskiej.

Więcej o moście: Znamy datę zamknięcia Mostu Heleńskiego!

 

 

MK
Fot. MK

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.