Portal informacyjny | Nowy Sącz

Prze Lody w Nowym Sączu! W weekend będą rozdawać je ZA DARMO

2 1 822

Takich lodów jeszcze nie próbowaliście! Ich receptura powstała 30 lat temu w małej, rodzinnej lodziarni, teraz w Prze Lodach zasmakują Sądeczanie! Wielkie otwarcie już w najbliższy weekend (9-10 czerwca) w lokalu Doner King przy ul. Rynek 23. Z tej właśnie okazji, klienci mogą liczyć na super promocje: 50 pierwszych osób otrzyma lody zupełnie ZA DARMO, inni będą mogli je nabyć ZA POŁOWĘ CENY przez cały weekend. Nie przegapcie okazji!

 

Pyszne, kremowe, wyłącznie ze świeżych produktów wysokiej jakości – właśnie takie są Prze Lody, produkowane z mlecznej, belgijskiej czekolady, polskiej truskawki i jedynej w swoim rodzaju Prze Śmietanki.

Z pewnością zaskoczą Was również smaki! Każdego dnia serwowane będą 4 nowe, autorskie propozycje smakowe, w tym smaki premium, lody wegańskie oraz fit. To będzie sądecki HIT tego lata!

 

ZAPRASZAMY CODZIENNIE OD 10:00 – 20:00
Wielkie otwarcie już w najbliższy weekend (9-10 czerwca)
NOWY SĄCZ ul.RYNEK 23

 

Mat. Prom.

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również
2 Komentarze
  1. Tadek Trzetrzewina pisze

    Kolejne lody w mieście? Hmmm. Spróbuję, ale z dystansem. Mamy już mnóstwo lodziarni…

  2. XXYXX pisze

    Już widze ten wysyp passerati i zagazowanym empałerów na wiejskich tablicach ktorzy sie dadzą pokroić za darmową gałeczke

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.